PILECKIEGO

Wolne Forum mieszkańców ulicy Pileckiego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-08-19 18:06:04

Marcin ze 114

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 27
Punktów :   

Reklamujmy forum...

Tych kilka rozklejonych po klatkach kartek na temat powstania forum, to oczywiście za mało. Jeśli ktoś chce pomóc w rozreklamowaniu naszego forum i ma jakiś pomysł w tej sprawie bądź sam chciałby pomóc - to tu jest miejsce by coś przedsięwziąć...

Offline

 

#2 2008-08-20 09:18:24

Marcin ze 114

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 27
Punktów :   

Re: Reklamujmy forum...

Witam... Chcę tylko dodać, że rozlepione i w sumie niczym nie przeszkadzające kartki informujące o forum zostały zabrane z drzwi klatek z samego rana, z niektórych z budynków. Aby uniknąć oskarżeń o niszczenie mienia, kartki zostały rozlepione z pomocą plastra - nie kleju - zdjąć je zatem łatwo bez szkody dla szyb. Ciekawe tylko, kto się ich pozbył. Zapewne dozorca. Ciekawe dlaczego. Ktoś najwidoczniej nie chce, by forum zaistniało -by mieszkańcy mogli porozmawiać o swoich problemach itp. Cóż, kartki zostaną ponownie rozlepione. Jeśli ktoś chciałby przyłączyć się do akcji rozreklamowania forum - choćby na swoim tylko bloku z pomocą kartki nalepionej w windzie - serdecznie zachęcam...

Offline

 

#3 2008-08-20 19:05:10

Patrycja

Świeżak

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Reklamujmy forum...

Myślę, że jest to daleko posunięte oskarżenie. Kartki gdyby zawisły wewnątrz klatek w gablotkach wyglądałyby ładniej niż nalepione na drzwi. Nie widzę powodu oskarżania gospodarza o takie rzeczy. Poza tym nasz gospodarz naprawdę się tym osiedlem zajmuje i oskarżenie jest moim zdanie nie fair.

Pozdrowienia,
Patrycja

Ostatnio edytowany przez Patrycja (2008-08-20 19:05:25)


"Sometimes I may be totally arrogant, sometimes I may totally be the most humble person you've ever met, sometimes I may be in between. But that's life."

Offline

 

#4 2008-08-21 11:10:24

Marcin ze 114

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 27
Punktów :   

Re: Reklamujmy forum...

Nie nazwałbym tego chyba oskarżeniem... Moje podejrzenia dot. celowego zdejmowania kartek wzięły się z faktu, że jakiś czas temu istniała wśród nas grupa ludzi usiłująca poinformować mieszkańców Pileckiego o problemach z naszą Spółdzielnią. Grupa ta rozlepiała kartki... które były natychmiast usuwane przez ówczesnego dozorcę, na polecenie Spółdzielni która nie chciała, żeby mieszkańcy wiedzieli o tym, co złego się dzieje. Naturalną koleją rzeczy pomyślałem, że historia się powtarza.

Co do drugiej sprawy - fakt, kartki nie wyglądały za fajnie nalepione na drzwi. Ale ja nie chciałem przeszkadzać mieszkańcom i dzwonić do nich aby mi otworzyli, żeby rozlepiać informację wewnątrz klatki. Wydało mi się to nachalne - dlatego zrobiłem tylko skromną kartkę, którą łatwo zdjąć. Kiedy została zdjęta po raz kolejny - zmieniłem zdanie. Wrzucę w najbliższym czasie informację do skrzynek - mam nadzieję, że nikogo to nie urazi - w końcu nie jest to żadna reklama, tylko coś w rodzaju "informacyjnej kampanii".

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wypowiedź

Offline

 

#5 2008-08-21 11:18:07

seniores

Zaawansowany Świeżak

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Reklamujmy forum...

Ze wszystkich klatek zerwal dozorca. Nastepnego dnia pojawily sie znow na kilku klatkach. To nasza kochana SM nie chce abysmy mogli sie "integrowac" bo moze wkoncu cos od nich wymusimy.


"... mam Cie na oku, jestes na widoku, nie unikniesz wydanego wyroku..."

Offline

 

#6 2008-08-21 12:05:11

Marcin ze 114

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 27
Punktów :   

Re: Reklamujmy forum...

Cóż... tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, rozrzucenia informacji o forum po naszych "unijnych", nowych skrzynkach Dziś nie dam rady - późno wracam, ale postaram się tego dokonać w  tym tygodniu. Jeśli ktoś może rozlepić jakąś prostą kartkę informacyjną na temat forum np. w windzie swojego bloku, będę niezmiernie zobowiązany . Z windy chyba później zniknie...

Swoją drogą - to aż dziwne, że usuwają te kartki z takim zaangażowaniem. Nie są może za piękne - ale czy nie mogły by powisieć chociaż dwa dni? Widziałem kilka ogłoszeń np. o sprzedaży garażu, nalepionych na drzwi wejściowe - tych nikt nie usunął.

Offline

 

#7 2008-08-21 12:43:39

Patrycja

Świeżak

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Reklamujmy forum...

Myślę, że jakąś teorie spiskową dziejów przytaczacie - jak się ludzie będą chcieli integrowac to sobie poradzą i żadna Spółdzielnia, czy inna organizacja im w tym nie przeszkodzi. Po prostu dozorca jest po to moim zdaniem, żeby dbać o czystość klatek - a kartki jak sam zauważyłeś nie są specjalnie estetyczne a i też nie jestem pewna, czy tak sobie można je wywieszać na drzwiach wejściowych. Ja jednak proponuję przykleić te kartki w gablotach w klatkach. Wrzucanie ich do skrzynek też może się skończyć bałaganem - już przez to przechodziliśmy swego czasu.

Patrycja


"Sometimes I may be totally arrogant, sometimes I may totally be the most humble person you've ever met, sometimes I may be in between. But that's life."

Offline

 

#8 2008-08-21 13:52:35

Marcin ze 114

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 27
Punktów :   

Re: Reklamujmy forum...

Spiskowa teoria dziejów? No bez przesady... Osobiście nie wierzę w spiski, Mulder też ze mnie żaden... Wolę praktyczne podejście typu: usuwali wtedy (również z gablot) więc usuwają i teraz. Logiczne. Poza tym w gablotach, można tak naprawdę zostawiać kartki jedynie za zgodą Spółdzielni. Nieautoryzowane informacje będą usuwane i w sumie nie wolno ich zamieszczać. Gabloty też trzeba chyba otworzyć: są bodajże zamykane na jakiś kluczyk (?). Chyba pozostanę przy koncepcji JEDNORAZOWEGO wrzucenia informacji nt. forum do tych skrzynek. Chyba nie skrzywdzę tym za bardzo naszej społeczności... Bardziej denerwujące są często walające się po wycieraczkach reklamy pizzy. Zrobię też oczywiście mniejsze karteczki - do skrzynek niepotrzebne są arkusze (choć resztki starych wrzuciłem do skrzynek dwóch klatek).

Co do pierwszej sprawy: "jak ludzie będą chcieli się integrować, to sobie poradzą". Jak uważam, właśnie próbujemy to zrobić. Była tu już wcześniej integracja, z której nic nie wyszło - nawet na zebrania Spółdzielni przychodzą cztery osoby. Spróbujmy zatem się pozytywnie zintegrować ... po co na sam początek znajdować problemy? Ja jestem za znajdywaniem pozytywów utworzenia tego forum - aby zachęcić się do jakiegoś wspólnego działania

Offline

 

#9 2008-08-21 14:16:25

Patrycja

Świeżak

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Reklamujmy forum...

Neuron napisał:

Spiskowa teoria dziejów? No bez przesady... Osobiście nie wierzę w spiski, Mulder też ze mnie żaden... Wolę praktyczne podejście typu: usuwali wtedy (również z gablot) więc usuwają i teraz. Logiczne. Poza tym w gablotach, można tak naprawdę zostawiać kartki jedynie za zgodą Spółdzielni. Nieautoryzowane informacje będą usuwane i w sumie nie wolno ich zamieszczać. Gabloty też trzeba chyba otworzyć: są bodajże zamykane na jakiś kluczyk (?). Chyba pozostanę przy koncepcji JEDNORAZOWEGO wrzucenia informacji nt. forum do tych skrzynek. Chyba nie skrzywdzę tym za bardzo naszej społeczności... Bardziej denerwujące są często walające się po wycieraczkach reklamy pizzy. Zrobię też oczywiście mniejsze karteczki - do skrzynek niepotrzebne są arkusze (choć resztki starych wrzuciłem do skrzynek dwóch klatek).

Co do pierwszej sprawy: "jak ludzie będą chcieli się integrować, to sobie poradzą". Jak uważam, właśnie próbujemy to zrobić. Była tu już wcześniej integracja, z której nic nie wyszło - nawet na zebrania Spółdzielni przychodzą cztery osoby. Spróbujmy zatem się pozytywnie zintegrować ... po co na sam początek znajdować problemy? Ja jestem za znajdywaniem pozytywów utworzenia tego forum - aby zachęcić się do jakiegoś wspólnego działania

U mnie w klatce gablota jest otwarta i a nawet ostatnio zawisła reklama szkoły tańca [nie sądzę, żeby ktoś ją specjalnie autoryzował w spółdzielni].

Hm, ja chyba w innej klatce na innym osiedlu mieszkam, bo nie znajduję ulotek na wycieraczce częściej niż raz na miesiąc Kogoś tylko ostatnio poniosło z tą zamianą skrzynek i teraz nic nie widać przez te otworki czy coś przyszło czy nie

Można tez wrzucić parę ulotek większych formatem do tych koszyków obok wejść - widziałam, że niektórzy korzystają z ulotek tam wrzucanych.

Patrycja


"Sometimes I may be totally arrogant, sometimes I may totally be the most humble person you've ever met, sometimes I may be in between. But that's life."

Offline

 

#10 2008-08-21 15:00:47

seniores

Zaawansowany Świeżak

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Reklamujmy forum...

Ze skrzynek przed klatka dozorca codziennie rano usuwa cala zawartosc i wyrzuca do smietnika (nie moge na to patrzec - tyle papieru i zeby chociaz do pojemnika na papier)


"... mam Cie na oku, jestes na widoku, nie unikniesz wydanego wyroku..."

Offline

 

#11 2008-08-23 12:45:40

Marcin ze 114

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 27
Punktów :   

Re: Reklamujmy forum...

Niestety, wczoraj nie udało mi się wrzucić reklamy do skrzynek... Próbowałem poprosić grzecznie o otwarcie drzwi z trzy osoby. Po kolejnym zadawaniu pytań: "a po co to?", "a na co to?" miałem dosyć. Nawet - gdybym chciał jak sugerowała Patrycja - wrzucić informację do gablot, to nikt nie chciał mi otworzyć drzwi. Ludzie są chyba lekko przewrażliwieni. W pewnym momencie czułem się jak na przesłuchaniu i prowadzenie dyskusji z kimś po drugiej stronie domofonu, który - powiedzmy to sobie szczerze "poczuł władzę" otwarcia przede mną lub nie otwarcia drzwi - wymęczyło mnie do tego stopnia, że machnąłem ręką.

Seniores - złożyłeś pewną propozycję dotyczącą rozreklamowania informacji o forum na klatkach. Jestem za. Czekam na Twoją prywatną wiadomość...

Offline

 

#12 2008-08-23 13:40:46

seniores

Zaawansowany Świeżak

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Reklamujmy forum...

dzis wyslale drugi raz do ciebie na PW. Mam nadzieje ze doszlo


"... mam Cie na oku, jestes na widoku, nie unikniesz wydanego wyroku..."

Offline

 

#13 2008-08-23 19:11:38

BasiaBasia

Świeżak

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: Reklamujmy forum...

seniores napisał:

Ze skrzynek przed klatka dozorca codziennie rano usuwa cala zawartosc i wyrzuca do smietnika (nie moge na to patrzec - tyle papieru i zeby chociaz do pojemnika na papier)

jeżeli chodzi o PAX to zawsze info jest podpisane przez administratora, nawet z pieczątką

Offline

 

#14 2008-08-24 19:04:59

seniores

Zaawansowany Świeżak

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Reklamujmy forum...

BasiaBasia napisał:

seniores napisał:

Ze skrzynek przed klatka dozorca codziennie rano usuwa cala zawartosc i wyrzuca do smietnika (nie moge na to patrzec - tyle papieru i zeby chociaz do pojemnika na papier)

jeżeli chodzi o PAX to zawsze info jest podpisane przez administratora, nawet z pieczątką

troche sie pospieszylem z tym naszym administratorem, wlasnie na klatkach wisi podpisane przez niego ogloszenie.

Znaczy sie kolezanka Basia jest z PAXa. a tak z innej beczki to Aleksander Zylonis to rowny gosc (dla niewiedzacych to administrator PAXa)

Ostatnio edytowany przez seniores (2008-08-24 19:05:55)


"... mam Cie na oku, jestes na widoku, nie unikniesz wydanego wyroku..."

Offline

 

#15 2008-08-25 23:34:23

Marcin ze 114

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 27
Punktów :   

Re: Reklamujmy forum...

Seniores - dostalem Twoją wiadomość:) Jutro - t.j. we wtorek dorobię więcej ogłoszeń i porozkładam je po pozostałych klatkach...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora