PILECKIEGO

Wolne Forum mieszkańców ulicy Pileckiego


#1 2008-08-19 15:54:52

Marcin ze 114

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 27
Punktów :   

Poznajmy się...

Na razie powiem może o sobie tyle, że jestem - chyba sympatycznym - facetem po trzydziestce i mieszkam na Pileckiego 114 od samego początku. Lubię biegać po okolicy i staram się to robić w miarę codziennie... - taki mały konik, dopóki energii mi wystarczy. Na założenie tego forum namówiła mnie jedna z uroczych sąsiadek, która chciała stworzyć platformę do rozmowy o naszych sprawach, problemach i planach na przyszłość. Platforma zatem już jest...

Offline

 

#2 2008-08-21 20:21:18

Patrycja

Świeżak

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Poznajmy się...

Tak, wypada się przywitać Mieszkam w bloku 110, od prawie 4 lat. Lubię jeździć na rowerze po naszej okolicy, choć bieganiem też nie gardzę. Sportowo rozwijam się także na różnych ursynowskich kortach tenisowych a wczesnymi rankami odwiedzam Warszawiankę - nie, na Londyn 2012 się nie szykuję, bo już za późno, ale kto wie...może kiedyś dogonię Otylię :-D W wolnym czasie lubię także zasiąść na kanapie z dobrą książką, butelką wina i kilogramem sera pleśniowego

Patrycja


"Sometimes I may be totally arrogant, sometimes I may totally be the most humble person you've ever met, sometimes I may be in between. But that's life."

Offline

 

#3 2008-08-21 20:56:09

seniores

Zaawansowany Świeżak

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Poznajmy się...

Na Pileckiego jestem od poczatku. Jesli chodzi o sport to staram sie jak moge uczestniczyc w zyciu warszawskich kafejek. W wolnym czasie lubie troche popracowac. Reszta niech pozostanie troszke mroczna


"... mam Cie na oku, jestes na widoku, nie unikniesz wydanego wyroku..."

Offline

 

#4 2008-08-22 12:46:15

Asya

Świeżak

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poznajmy się...

Witam,
Mój kawałek Pileckiego ma numerek 112 i moszczę go sobie od dwóch lat. Cieszę się że powstało to forum :-)

Offline

 

#5 2008-08-23 19:15:25

BasiaBasia

Świeżak

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: Poznajmy się...

No hello... mieszkam na Pileckiego 104 od 8 lat. Uwielbiam zapach lasu rano, wiatr na twarzy i to, że tutaj jest zawsze chłodniej niż Centrum, gdzie dojeżdżam do pracy. Lubię wspinać się na górkę i oglądać chłopaków ćwiczących na spadochronach (chyba to są spadochrony) i kursy tresury piesków latem.
Lubię to, że tutaj jest wszędzie daleko i wszędzie można ... chodzić!
Bardzo lubię ćwiczyć z ciężarkami na siłowni oraz tańczyć salsę cubanę...
aha i lubię czekoladę i szarlotkę z bitą śmietaną i dwoma! kulkami lodów.

Basia

Offline

 

#6 2008-08-23 19:16:48

BasiaBasia

Świeżak

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: Poznajmy się...

BasiaBasia napisał:

No hello... mieszkam na Pileckiego 104 od 8 lat. Uwielbiam zapach lasu rano, wiatr na twarzy i to, że tutaj jest zawsze chłodniej niż Centrum, gdzie dojeżdżam do pracy. Lubię wspinać się na górkę i oglądać chłopaków ćwiczących na spadochronach (chyba to są spadochrony) i kursy tresury piesków latem.
Lubię to, że tutaj jest wszędzie daleko i wszędzie można ... chodzić!
Bardzo lubię ćwiczyć z ciężarkami na siłowni oraz tańczyć salsę cubanę...
aha i lubię czekoladę i szarlotkę z bitą śmietaną i dwoma! kulkami lodów.

Basia

I chciałam jeszcze dodać, że marzy mi się mała kawiarenka gdzieś tutaj w okolicy aby mieszkańcy mogli sobie po prostu zejść i wypić kawę, herbatę i zjeść ciastko i tak zwyczajnie pogadać wieczorkiem... 

Offline

 

#7 2008-08-31 00:47:56

Ad Verbum

Świeżak

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poznajmy się...

Witamy!
Ad Verbum -nasza pełna nazwa to Centrum terapii mowy i dysleksji,
Niepubliczna poradnia psychologiczno  - pedagogiczna. mieścimy się
na Pileckiego 104.Prowadzimy szeroką działalność diagnostyczną,
terapeutyczną i szkoleniową,
zapraszamy!

Offline

 

#8 2008-08-31 00:56:15

florisa

Świeżak

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się...

Cześć wszystkim mieszkańcom!
Na Pileckiego 110 mieszkam od listopada, więc niedługo. Bardzo podoba mi się cała okolica.
Myślę, że powstanie forum to świetny pomysł!

Offline

 

#9 2008-09-07 19:31:42

lukaszg

Świeżak

Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Poznajmy się...

Witajcie

Ja pomieszkuje na Pileckiego 104 , okolica super , tylko troche brakuje osiedlowej knajpki, można by sie było w niej integrować;)

Też uważam, że forum świetna sprawa

Ostatnio edytowany przez lukaszg (2008-09-07 19:31:56)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora